O firmie

W wyniku rozszerzenia działalności braci Karola i Andrzeja Jabłońskich, powołana została spółka In House Development, która specjalizuje się w realizacji inwestycji na rynku nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych. Dzięki ich ponad 15-letniemu doświadczeniu w produkcji i handlu zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym, firma zbudowała solidne finansowe fundamenty.
Inicjatywa do inwestycji w Giżycku i okolicach wynika z pochodzenia właścicieli oraz ich miłości do Mazur. Zespół firmy składa się z wykwalifikowanych profesjonalistów, których połączyła pasja do tworzenia wyjątkowych miejsc do zamieszkania. Stawiamy na najwyższą jakość materiałów oraz dbałość o wysoki standard wykończenia, aby zapewnić naszym klientom pełen komfort.
Jednym z głównych atutów naszych inwestycji jest ich doskonała lokalizacja, przystępna cena oraz klasyczna architektura budynków utrzymana w wyjątkowej i eleganckiej formie. Ponadto, nasza silna więź z lokalnym środowiskiem przejawia się poprzez współpracę z wieloma firmami z Giżycka i okolic, co pozytywnie wpływa na rozwój gospodarczy regionu.
Dążymy do tego, aby nasze inwestycje były nie tylko piękne, ale także funkcjonalne i dostosowane do potrzeb naszych klientów. Naszym celem jest tworzenie przestrzeni, w których można cieszyć się wysokim standardem życia i komfortem.
Dlaczego my?
  • współpracujemy wyłącznie z wykwalifikowanymi specjalistami
  • kładziemy bardzo duży nacisk na jakość materiałów użytych do budowy
  • posiadamy profesjonalną organizację i wykonawstwo procesu budowlanego
  • udzielamy 5 letni okres rękojmi na zrealizowane inwestycje
więcej
In House Development
Dynamicznie rozwijająca się firma na polskim rynku deweloperskim, którą tworzą osoby od lat związane z branżą budowlaną, mogące pochwalić się doświadczeniem i wiedzą.
Kontakt
Biuro Sprzedaży
Wronka 7B
11-500 Giżycko
+48 732 87 87 87

© Wszelkie prawa zastrzeżone In House Development
X
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram