O firmie

W wyniku rozszerzenia działalności braci Karola i Andrzeja Jabłońskich została utworzona spółka do realizowania inwestycji na rynku nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych. Ponad 15 letnie doświadczenie w produkcji i handlu na rynku krajowym i zagranicznym pozwoliło stworzyć stabilny finansowo fundament dla firmy In House Development. Pochodzenie właścicieli oraz ich miłość do Mazur zaowocowały rozpoczęciem inwestycji w Giżycku i okolicach. Zespół firmy składa się z ludzi, których łączy doświadczenie i pasja tworzenia wyjątkowych miejsc do zamieszkania.
Dbamy o to aby nasze inwestycje były budowane z najwyższej jakości materiałów oraz dbałością o bardzo wysoki standard wykończenia. Jednym z największych atutów naszych inwestycji jest komfortowa lokalizacja, przystępna cena oraz klasyczna architektura budynków w wyjątkowej i eleganckiej formie. Lokalny patriotyzm właścicieli przekłada się na współpracę z wieloma firmami z Giżycka i okolic co pozytywnie wpływa na sytuację gospodarczą regionu.
Dlaczego my?
  • współpracujemy wyłącznie z wykwalifikowanymi specjalistami
  • kładziemy bardzo duży nacisk na jakość materiałów użytych do budowy
  • posiadamy profesjonalną organizację i wykonawstwo procesu budowlanego
  • udzielamy 5 letni okres rękojmi na zrealizowane inwestycje
więcej
In House Development
Dynamicznie rozwijająca się firma na polskim rynku deweloperskim, którą tworzą osoby od lat związane z branżą budowlaną, mogące pochwalić się doświadczeniem i wiedzą.
Kontakt
Biuro Sprzedaży
Wronka 7B
11-500 Giżycko
+48 732 87 87 87

© Wszelkie prawa zastrzeżone In House Development
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram