Kupimy nieruchomości

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, aktywnie poszukujemy nowych gruntów na terenie Polski, które staną się podstawą dla kolejnych inwestycji. Jeśli jesteś zainteresowany/a nawiązaniem współpracy i posiadasz grunty przeznaczone do sprzedaży, które poszukują wiarygodnego nabywcy, serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z naszym zespołem.

W szczególności interesują nas grunty odpowiednie do:

-  budowy wielorodzinnej, takiej jak bloki mieszkalne i kamienice,
- realizacji projektów jednorodzinnych, obejmujących domy wolnostojące, zabudowę bliźniaczą i szeregową,
-  inwestycji komercyjnych, w tym parków handlowych, magazynów i innych obiektów.


Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy, takie jak wspólne przedsięwzięcia deweloperskie, przejęcie rozpoczętych projektów lub spółek celowych, oraz inne rozważane przez Państwa propozycje.

Zapraszamy do kontaktu, aby omówić szczegóły i możliwości dalszej współpracy. Nasz doświadczony zespół jest gotowy, by zapewnić profesjonalne podejście i skuteczne rozwiązania, przyczyniając się do wzrostu wartości nieruchomości oraz wspólnego sukcesu.
In House Development
Dynamicznie rozwijająca się firma na polskim rynku deweloperskim, którą tworzą osoby od lat związane z branżą budowlaną, mogące pochwalić się doświadczeniem i wiedzą.
Kontakt
Biuro Sprzedaży
Wronka 7B
11-500 Giżycko
+48 732 87 87 87

© Wszelkie prawa zastrzeżone In House Development
X
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram