Skorzystaj z programu

Bezpieczny Kredyt 2%

Program Bezpieczny Kredyt 2%

Kupując swoje pierwsze mieszkanie możesz skorzystać z rządowego programu Bezpieczny Kredyt 2% i uzyskać dopłaty do rat kredytu mieszkaniowego przez 10 lat. Maksymalna wysokość takiego kredytu to 500 tys. zł w przypadku singli oraz do 600 tys. zł dla małżeństw i gospodarstw domowych, w których skład wchodzi co najmniej jedno dziecko.
Program opiera się na systemie dotacji do raty kredytowej przez 10 lat. Wysokość dotacji zależeć będzie od różnicy pomiędzy stałą stopą procentową, ustaloną na podstawie przeciętnego oprocentowania kredytów o stałym oprocentowaniu w bankach udzielających kredytów, a oprocentowaniem wynoszącym 2%.

Program Bezpieczny Kredyt 2% umożliwia także zakup nieruchomości bez wkładu własnego, który może być pozyskany z gwarancji BGK - program mieszkanie bez wkładu własnego, czyli rodzinny kredyt mieszkaniowy.

Jeśli zamierzasz zakupić mieszkanie, ale boisz się, że obecna rata kredytowa będzie dla Ciebie zbyt obciążająca i nie będziesz w stanie jej spłacić, niniejszy program stanowi odpowiednie rozwiązanie. Kluczowe jest jednak odpowiednie przygotowanie do tego procesu.

Już teraz wybierz swój dom i zarezerwuj go z pewnością gwarantowanej ceny. Wspomożemy w odpowiednim przygotowaniu i bezpłatnie przeprowadzimy Cię przez cały proces ubiegania się o kredyt.

Doradca finansowy kompletuje całość potrzebnych dokumentów, ułatwiając naszym Klientom proces finansowania, oszczędzając niepotrzebny stres oraz skracając liczbę wizyt w bankach.
Nie ponosisz żadnego ryzyka - jeśli otrzymasz negatywną decyzję dotyczącą finansowania, zwrócimy Ci wpłaconą kaucję rezerwacyjną. Możesz jedynie zyskać dzięki zagwarantowanej cenie domu w okresie wysokiej inflacji.

Szczegółowych informacji na ten temat udzieli Państwu Pośrednik Hipoteczny wspierający nasze inwestycje.

Warunki, które należy spełnić aby skorzystać z programu

  • Ty oraz osoby wchodzące w skład Twojego gospodarstwa domowego nie posiadacie i nie posiadaliście prawa własności lokalu mieszkalnego albo domu jednorodzinnego oraz nie przysługuje Wam i nie przysługiwało spółdzielcze prawo dotyczące lokalu mieszkalnego chyba że prawo to dotyczy łącznie nie więcej niż 1/2 udziału w jednym lokalu albo domu, zostało odziedziczone i nie zamieszkujecie pod tym adresem,
  • Nie ukończyłeś 45 lat, z tym że w przypadku, gdy kredyt zaciągają wspólnie małżonkowie lub rodzice co najmniej jednego wspólnego dziecka, wystarczy, że 45 lat nie ukończyło jedno z Was
  • Ty oraz osoby wchodzące w skład Twojego gospodarstwa domowego nie jesteście stronami umowy innego kredytu udzielonego w celu nabycia prawa własności lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego lub spółdzielczego prawa dotyczącego lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego.
  • Zdolność kredytowa - sprawdzeniem jej bezpłatnie zajmą się nasi doradcy kredytowi

Jak przebiega cała procedura?

1
Aby skorzystać
z rządowego
programu
Bezpieczny
kredyt 2%
2
zarezerwuj
dom już dziś
z gwarancją ceny
3
przeprowadzimy
Cię przez cały
proces kredytowy
4
niczym nie ryzykujesz
 - jeśli otrzymasz
decyzję negatywną zwrócimy Ci 
wpłaconą kaucję rezerwacyjną

Jaka rata kredytu?

Przykład 1

kwota kredytu
320 tys. zł
okres spłaty kredytu
25 lat
rata przez 10 lat od
1 600 zł

Przykład 2

kwota kredytu
550 tys. zł
okres spłaty kredytu
30 lat
rata przez 10 lat od
2 444 zł

Przykład 3

kwota kredytu
379 tys. zł
okres spłaty kredytu
30 lat
rata przez 10 lat od
1 684 zł
źródło: www.gov.pl/web/rozwoj-technologia/bezpieczny-kredyt

Sprawdzony deweloperw Giżycku i okolicach

Jesteśmy deweloperem z wieloletnim doświadczeniem.
Zapewnione środki na budowę
Wysoka jakość stosowanych materiałów
Zapewnione środki na budowę
Zapewnione środki na budowę

Dom pod Ciebie

Budujemy domy, dostosowane do oczekiwań naszych Klientów. Projekty domów są przemyślane, przestrzenne z możliwością indywidualnych zmian nowego właściciela.
Budujemy domy, dostosowane do oczekiwań naszych Klientów. Projekty domów są przemyślane, przestrzenne z możliwością indywidualnych zmian nowego właściciela.
In House Development
Dynamicznie rozwijająca się firma na polskim rynku deweloperskim, którą tworzą osoby od lat związane z branżą budowlaną, mogące pochwalić się doświadczeniem i wiedzą.
Kontakt
Biuro Sprzedaży
Wronka 7B
11-500 Giżycko
+48 732 87 87 87

© Wszelkie prawa zastrzeżone In House Development
X
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram