Kontakt

IN HOUSE DEVELOPMENT SP. Z O. O.

  • ul. Tuchlińska 4/51
    02-695 Warszawa
    KRS:0000379601
    NIP:527-264-93-03
  • +48 732 87 87 87
  • biuro@inhousedevelopment.pl

Dział Administracji

  • Specjalista ds. Administracji i kontroli
  • Karol Gawlicki
  • +48 732 87 87 87
  • karol.gawlicki@inhousedevelopment.pl
  • Specjalista ds. Administracji i kontroli
  • Grzegorz Karwowski
  • +48 720 251 251
  • grzegorz.karwowski@inhousedevelopment.pl

Biuro Sprzedaży Inwestycji

  • Wronka 7B, 11-500 Giżycko
  • +48 732 87 87 87
  • biuro@inhousedevelopment.pl

Kredyty Hipoteczne

  • Specjalista ds. Kredytów Hipotecznych
  • Konrad Krauklis
  • +48 695 327 406
  • kredyty@inhousedevelopment.pl

Zakup nieruchomości / Współpraca

  • Karol Jabłoński
  • +48 600 493 487
  • karol@inhousedevelopment.pl
  • Andrzej Jabłoński
  • +48 500 106 089
  • andrzej@inhousedevelopment.pl

Formularz kontaktowy

Zgadzam się na przechowywanie przesłanych danych przez In House Development Sp. z o.o.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close