Osiedle
Akacjowa

Gajewo
SPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA
ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z AKTUALNĄ OFERTĄ

Opis Lokalizacji

Osiedle usytuowane jest wokół terenów zielonych, w niedalekiej odległości od szkoły, przedszkola oraz sklepów. Dogodne położenie, zapewniające ciszę i swobodę, nie tylko wpływa na wysoką jakość życia mieszkańców osiedla, ale jednocześnie umożliwia szybki dojazd do centrum Giżycka.

Opis Inwestycji

funkcjonalne

wnętrza

najwyższy

standard

dogodna

lokalizacja

Osiedle Akacjowa, powstało z myślą o osobach, ceniących sobie spokój i komfort życia we własnym domu. Domy charakteryzują się atrakcyjną ceną, która gwarantuje Tobie oraz Twojej rodzinie nowoczesny i przytulny dom, w cenie mieszkania.

Domy na Makowej
Miejsce dla Twojej Rodziny

Domy przy Akacjowej w Gajewie to miejsce, w którym będziesz mógł się cieszyć czasem wspólnie spędzonym z rodziną w zaciszu własnego domu. Znajdziesz tu azyl, do którego z przyjemnością wrócisz po ciężkim dniu pracy i będziesz mógł zrelaksować się we własnym ogródku, popijając kawę lub grillując z przyjaciółmi. Duża przestrzeń wokół domu sprawi, że dzieci będą spędzały więcej czasu w ruchu na świeżym powietrzu. Z kuchni lub salonu zerkniesz na Swoje Pociechy bezpiecznie i beztrosko bawiące się na swoim własnym podwórku, zaaranżowanym według Waszych potrzeb.

Wirtualny Spacer

Poczuj się jak w domu.
rozpocznij spacer

Osiedle Akacjowa
Przestronne wnętrza

Powierzchnia użytkowa: 78,11 m2
Dodatkowe miejsce na strychu - powierzchnia użytkowa - 8,63 m2
Chcesz zamieszkać w takim domu?
Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.
tel. 732 87 87 87
In House Development
Dynamicznie rozwijająca się firma na polskim rynku deweloperskim, którą tworzą osoby od lat związane z branżą budowlaną, mogące pochwalić się doświadczeniem i wiedzą.
Kontakt
Biuro Sprzedaży
Wronka 7B
11-500 Giżycko
+48 732 87 87 87

© Wszelkie prawa zastrzeżone In House Development
cross
X
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram