MASZ PYTANIA?
 KLIKNIJ
LUB ZADZWOŃ:
  732 87 87 87

Skorzystaj z programu

Bezpieczny Kredyt 2%

Program Bezpieczny Kredyt 2%

Program Bezpieczny Kredyt to inicjatywa rządowa, która ma na celu wspomaganie nabywania pierwszego lokum. Opiera się na systemie dotacji do raty kredytowej przez dekadę. Wysokość dotacji zależeć będzie od różnicy pomiędzy stałą stopą procentową, ustaloną na podstawie przeciętnego oprocentowania kredytów o stałym oprocentowaniu w bankach udzielających kredytów, a oprocentowaniem wynoszącym 2%. Po dziesięciu latach spłaty, kredyt będzie regulowany w formie stałych rat kapitałowo-odsetkowych. Maksymalna suma kredytu, jaką będzie mógł otrzymać jeden wnioskodawca, wynosi 500 tysięcy złotych. W przypadku małżeństw lub osób wychowujących dziecko, maksymalna kwota kredytu wynosi 600 tysięcy złotych. Przewiduje się, że program rozpocznie swoje funkcjonowanie w lipcu 2023 roku.

Jeśli zamierzasz zakupić mieszkanie, ale boisz się, że obecna rata kredytowa będzie dla Ciebie zbyt obciążająca i nie będziesz w stanie jej spłacić, niniejszy program może stanowić odpowiednie rozwiązanie. Kluczowe jest jednak odpowiednie przygotowanie do tego procesu.

Już teraz wybierz swój dom i zarezerwuj go z pewnością gwarantowanej ceny. Wspomożemy Ci w odpowiednim przygotowaniu i bezpłatnie przeprowadzimy Cię przez cały proces ubiegania się o kredyt. Nie ponosisz żadnego ryzyka - jeśli otrzymasz negatywną decyzję dotyczącą finansowania, zwrócimy Ci wpłaconą kaucję rezerwacyjną. Możesz jedynie zyskać dzięki zagwarantowanej cenie domu w okresie wysokiej inflacji.

Warunki, które należy spełnić aby skorzystać z programu

  • Ty oraz osoby wchodzące w skład Twojego gospodarstwa domowego nie posiadacie i nie posiadaliście prawa własności lokalu mieszkalnego albo domu jednorodzinnego oraz nie przysługuje Wam i nie przysługiwało spółdzielcze prawo dotyczące lokalu mieszkalnego chyba że prawo to dotyczy łącznie nie więcej niż 1/2 udziału w jednym lokalu albo domu, zostało odziedziczone i nie zamieszkujecie pod tym adresem,
  • Nie ukończyłeś 45 lat, z tym że w przypadku, gdy kredyt zaciągają wspólnie małżonkowie lub rodzice co najmniej jednego wspólnego dziecka, wystarczy, że 45 lat nie ukończyło jedno z Was
  • Ty oraz osoby wchodzące w skład Twojego gospodarstwa domowego nie jesteście stronami umowy innego kredytu udzielonego w celu nabycia prawa własności lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego lub spółdzielczego prawa dotyczącego lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego.
  • Zdolność kredytowa - sprawdzeniem jej bezpłatnie zajmą się nasi doradcy kredytowi

Jak przebiega cała procedura?

1
Aby skorzystać
z rządowego
programu
Bezpieczny
kredyt 2%
2
zarezerwuj
dom już dziś
z gwarancją ceny
3
przeprowadzimy
Cię przez cały
proces kredytowy
4
niczym nie ryzykujesz
 - jeśli otrzymasz
decyzję negatywną zwrócimy Ci 
wpłaconą kaucję rezerwacyjną

Jaka rata kredytu?

Przykład 1

kwota kredytu
320 tys. zł
okres spłaty kredytu
25 lat
rata kredytu przez 10 lat
1825,60 zł

Przykład 2

kwota kredytu
550 tys. zł
okres spłaty kredytu
30 lat
rata kredytu przez 10 lat
2832,19 zł

Przykład 3

kwota kredytu
350 tys. zł
okres spłaty kredytu
30 lat
rata kredytu przez 10 lat
1802,31 zł
źródło: www.gov.pl/web/rozwoj-technologia/bezpieczny-kredyt

Sprawdzony deweloperw Giżycku i okolicach

Jesteśmy deweloperem z wieloletnim doświadczeniem.
Zapewnione środki na budowę
Wysoka jakość stosowanych materiałów
Zapewnione środki na budowę
Zapewnione środki na budowę

Dom pod Ciebie

Budujemy domy, dostosowane do oczekiwań naszych Klientów. Projekty domów są przemyślane, przestrzenne z możliwością indywidualnych zmian nowego właściciela.
Budujemy domy, dostosowane do oczekiwań naszych Klientów. Projekty domów są przemyślane, przestrzenne z możliwością indywidualnych zmian nowego właściciela.
Chcesz zamieszkać w takim domu?
Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.
tel. 732 87 87 87
In House Development
Dynamicznie rozwijająca się firma na polskim rynku deweloperskim, którą tworzą osoby od lat związane z branżą budowlaną, mogące pochwalić się doświadczeniem i wiedzą.
Kontakt
Biuro Sprzedaży
Wronka 7B
11-500 Giżycko
+48 732 87 87 87

© Wszelkie prawa zastrzeżone In House Development
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram